Nostaljik Metal Araba Tutkunları İçin Hediye Tavsiyelerimiz

2.10.2017 / Kategori:

Herkese Merhabalar...Bugün sizlere hem iş yerinde hem evde dekor olarak kullanılabilecek ,her yaş grubuna hitap eden Nostaljik  Metal Araba Hediyelerini sunuyoruz .Her yaş grubu dememizin sebebi   başta bu hediyeleri araba tutkunu arkadaşlarınıza,sevdiklerinize alabilir ya da arkadaşlarınızın koleksiyonlarına bir tane de sizden şık , orijinal ,benzeri olmayan bir metal arabayı hediye ederek mutlu edebilirsiniz.

Bunun yansııra  çocuklara, yeşilçam filmlerinde gördükleri nostaljik arabaları  hediye ederek onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz.Her yaştan demişken sevgili büyüklerimizi  de  unutmayalım.Bu nostaljik arabaları onlara vererek hem anılarını yeniden canlandırabilecekleri bir hediye hem de dekor olarak evlerinde kullanabilecekleri bir hediye almış olacaksınız.İşte HepsiAdrese.NET'in sizlerle biraraya getirdiği her yaş grubuna hitap eden Nostaljik Metal Arabalar...

Nostaljik Metal Çerçeveli Sarı Vosvos 14cm

Küçüklüğümüzden kaplumbağa araba olarak tanıdığımız Vosvoslar... Yılların eskitemediği arabalar...Almanya'nın araba devlerinden birisi olan Volkswagen markasının belki de en beğenilen modeli ve en efsane modeliydi bunlar...Biz her ne kadar Vosvos veya kaplumbağa araba desek de, resmi adı Beetle'dır.

 Diğer yandan  bizim için halkın temsili oldular.Bugün bile hatta bu muhteşem unutulmaz,nostaljik arabalara hepimiz bir yerlerde rastlamışızdır.Hatta ara ara günümüzde sokaklarda,caddelerde rast gelip tebessümle bakmışızdır. Bu arabalar ki ,bugün büyüklerimizin bizim zamanımızda ... diye başladıkları dönemlerin en şık lüks arabaları.Böyle metal nostaljik üstelik resim çerçeveli  sevimli bir hediyeyi sevdiklerinize kesinlikle hediye etmelisiniz.

Nostaljik Metal Beetle Sarı Çerçeveli Araba

Nostaljik Metal Beetle Sarı Çerçeveli Araba

Kişiye Özel Woswos Tasarım Kutulu

Vosvos arabaların ne kadar sevimli ve güzel bir hediye olacağını anlattık ancak eğer bu arabayı daha özel bir hale getirmek isterseniz bu Kişiye Özel Tasarımlı Vosvos Araba çok daha uygun olucaktır.Sevdiklerinize özel notlar ile kişiye özel hale getireceğiniz Minyatür Vosvos özel tasarımlı hediyelik kutusunda sizlere sunuluyor.Üzerinde yapılıacak kısa bir anlamlı cümle ya da tarih baskısı ile o anı ölümsüzleştirip yıllar sonra hatırlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Woswos Tasarım Kutulu
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Nostaljik Metal Chevrolet Gelin Arabası Kırmızı

Sevdiklerinizi bu hoş arabayla şaşırtmaya ne dersiniz? Hepimizin daha çok kullandığı tabirle Şavrole nostaljik arabaları özellikle sevgilinize alınabilecek anlamlı bir hediye olucaktır. Böyle bir gelin arabası basit ve küçük gözükse de sevgiliniz ve sizin için çok anlamlı bir hediye olucaktır. Yıllarca anı olarak saklayıp her baktığınızda yüzünüzde tebessüm oluşturacak bu hediye kesinlikle en iyi tercihlerden biri olucaktır.

Nostaljik Metal Chevrolet Gelin Arabası Kırmızı

Nostaljik Metal Chevrolet Pembe 16cm

Nostaljik Metal Chevrolet Pembe 16cm

Nostaljik Metal Klasik Amerikan Araba

Nostaljik metal arabalar birçok kişinin  ilgisini çekmiştir.Bunların arasından da spor araba seveni de oluyor klasik araba hastaları da.İşte bu amerikan modeli klasik araba çevrenizdeki klasik araba hastası arkadaşlarınıza verebileceğiniz müthiş bir hediye olucaktır.HepsiAdrese.NET farkıyla hem sizden güzel bir hatıra olucak hem de ofisinde ya da evinde dekor olarak kullanabileceği bu hediyeyi hemen alın!

Nostaljik Metal Klasik Amerikan Araba

Nostaljik Klasik Araba

Nostaljik Klasik Araba

 

 

 

 

 


BLOG ANA SAYFA Nostaljik Metal Araba Tutkunları İçin Hediye Tavsiyelerimiz